Listopad, Mini College Łopuszno

Listopad to miesiąc, który zaowocował w Naszym Przedszkolu w wiele ważnych uroczystości i ciekawych wydarzeń.

5 listopada przedszkolaki bawiły się podczas Dnia Postaci z Bajek. W tym dniu przedszkolaki opowiedziały o swoich ulubionych bajkowych postaciach, jak również poznali nowe bajki i ich bohaterów. Nasi podopieczni byli przygotowani i przybyli do przedszkola przebrani za swoje ulubione bajkowe postacie.

 

dav
dav
btr
rbt

 

 

11 listopada to bardzo ważna data dla każdego Polaka. To właśnie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości przedszkolaki z grupy „Poszukiwaczy” i „Podróżników” pod bacznym okiem Pani Katarzyny Bełtowskiej oraz Pani Magdaleny Barańskiej, przygotowały wspaniałe przedstawienie.

18 listopada wszystkie grypy z naszego przedszkola świętowały urodziny naszej małej patronki czyli Myszki Miki.

 

Pluszak to ulubiona zabawka niejednego dziecka, dlatego nasze pociechy nie mogły zapomnieć o świętowaniu Dnia Pluszowego Misia, które przypada na dzień 25 listopada.

rbt

 

27 listopada w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Nie zabrakło pięknych wierszy i wspaniałych śpiewów. Cudowne występy pomogły przygotować pani Joanna Kabała oraz Pani Agnieszka Ciesek. Do naszych dzielnych nowych przedszkolaków przybył niespodziewany gość a była nim sama Myszka Minnie.

30 listopada czyli w Andrzejki nasze przedszkolaki przeniosły się na chwilę w świat czarów i magii.

rbt

 

rbt
rpt
btrmdn

Oprócz wspaniałych uroczystości i ciekawych dat, w listopadzie nie zabrakło miejsca na poznawanie nowych rzeczy podczas zajęć dydaktycznych jak i dodatkowych zajęć naukowych, karate, języka angielskiego oraz rytmiki. Nie zabrakło odwiedzin pieska Luny podczas zajęć z dogoterapii.

btr

 

rbt