Co przyniósł kwiecień?

Kwiecień okazał się kolejnym miesiącem spędzonym w domu, ale jak wiadomo nie zastąpiona kadra Mini College stanęła na wysokości zadania i chętnie wspierała przedszkolaki w ich domowych zadaniach. Nie było czasu na nudę .

Kwiecień to miesiąc w którym przyroda daje o sobie znać,  nasze przedszkolaki doskonale o tym wiedzą i w domowym zaciszu zakładały piękne hodowle roślin: fasoli, cebuli, rzeżuchy. Oto efekty:

Panie z naszego przedszkola przygotowały Wielkanocny konkurs pt” Wielkanocna pisanka”
do zabawy potrzebne były różne kolorowe dekoracje, a mianowicie : kolorowe wstążki, zabawki, klocki, dekoracje świąteczne. Ze wstążki dzieci układały kształt jajka , wypełniając go wcześniej przygotowanymi rzeczami .

 

Dzieci tworzyły również stworki z rzeczy z recyklingu, miały przy tym wiele zabawy.