Jesienny listopad

Listopad w naszym przedszkolu był bardzo aktywnym miesiącem. Pierwszym wydarzeniem było DZIEŃ POSTACI Z BAJKI. Było naprawdę bajkowo a nasze ciocie zabrały nas w magiczny świat najpiękniejszych baśni w wyjątkowych strojach. Wszystkie dzieci utożsamiały się z ulubionymi postaciami z bajek wcielając się z w role księżniczek, rycerzy, smoków itp.

Kolejnym ważnym wydarzeniem była 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały pod okiem pań uroczysty apel. Godnie zaśpiewaliśmy hymn oraz chętnie uczestniczyliśmy w tej ważnej lekcji historii.

Ostatnim celebrowanym wydarzeniem przez nasze przedszkolaki był Dzień Pluszowego Misia. W związku z tym wydarzeniem każdy z Nas mógł zabrać do przedszkola swojego ukochanego misia i go przedstawić kolegom i ciociom. To był naprawdę miły  dzień J.

Listopad był dosyć intensywnym miesiącem. Poznaliśmy prawdziwe  skarby jesieni podczas spacerów na , których wspólnie zbieraliśmy dary jesieni takie jak : kasztany, kolorowe liście, żołędzie, jarzębina. Mieliśmy okazje zobaczyć także wiewiórkę którą wspólnie nazwaliśmy Basia.