Marzec na Klonowej

Marzec w naszym przedszkolu był pełen ciekawych wydarzeń.

Przedszkolaki uczyły się o pierwszych oznakach wiosny oraz czujnie ich wypatrywały podczas spacerów po okolicy przedszkola. W oczekiwaniu na wiosnę przygotowywały piękne wiosenne prace, stroiki uczyły się piosenek o wiośnie, a grupa Misiów wykonała piękną marzannę.

8 marca miał miejsce bardzo ważny dzień dla wszystkich dziewczynek w naszym przedszkolu – Dzień Kobiet. W tym dniu chłopcy składali im piękne życzenia oraz podarowali im prezenty. Był to dzień pełen uśmiechu

Marzec na Klonowej to bez wątpienia miesiąc, w którym świętowaliśmy dużo urodzin.

Jako pierwsza w tym miesiącu w grupie „Tygrysków” swoje 4 urodziny świętowała Ola, następnie 3 urodziny Laura i Oliwierek.

W grupie „Lwiątek” swoje 6 urodziny  świętował Kuba. Ale to nie był jedyny powód do świętowania w tej grupie, ponieważ w marcu urodził się braciszek Emilce. Cała grupa razem z Emilką świętowała to ważne dla niej wydarzenie.