LUTY 2021 Piekoszów ul. Kochanowskiego 18

” Idzie Luty podkuj buty”

Miesiąc luty upłynął w naszym przedszkolu bardzo aktywnie. Korzystaliśmy z uroków zimy. Dzieci chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu, pomimo dużych opadów  śniegu. Największą atrakcją były zabawy i zjazdy na sankach z górki nieopodal naszej placówki. Przedszkolaki łączyły wiedzę teoretyczną z praktyczną, wykonały przepiękne lodowe witraże.

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

5 Lutego w  naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, superbohaterowie,  policjanci, wróżki,  biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Przedszkolaki oprócz codziennych zajęć obchodziły święta nietypowe, które były doskonałą inspiracją do świetnej zabawy m.in. walentynki, dzień kota, dzień dinozaura.