Październik_MC Łopuszno

W naszym przedszkolu minął kolejny miesiąc październik , który zaprasza nas na kolorowe spacery. Przedszkolaki z chęcią wyruszyły w poszukiwaniu jesiennych skarbów oraz z uwagą obserwowały zmiany jakie zachodzą podczas tej pory roku.

 

 

Również w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Dyni .W tym dniu dzieci przyszły ubrane na pomarańczowo. Dzień ten był wypełniony licznymi zabawami integracyjnymi, które sprawiły bardzo wiele radości przedszkolakom .

Każdy dzień w naszym przedszkolu jest inny, ciekawy i wyjątkowy. W miesiącu październik tematem przewodnim była Jesień- idzie pani jesień do zwierząt, idzie pani jesień z deszczem, idzie pani jesień prze ogród i sad. Zajęcia edukacyjne wypełnione były zabawami ruchowymi, czytaniem wierszy, opowiadań , bajek rozmowami na temat ich oglądaniem ilustracji oraz plansz edukacyjnych.

rbt

Każdy tydzień października wypełniony był atrakcyjnymi zajęciami dodatkowymi- karate, akrobatyka, zajęcia naukowe, rytmika, język angielski oraz dogoterapia. Zajęcia dodatkowe to idealna okazja na wszechstronny rozwój dzieci, pokonanie swoich barier oraz poznanie nowych doświadczeń.

Dogoterapia , wizyta zaprzyjaźnionych czworaków zawsze maluje uśmiech na twarzach przedszkolaków.

Karate – ruch to zdrowie

Zajęcia z rytmiki to wspaniała okazja na rozwój zdolności muzycznych oraz koordynacji ruchowej.

Zajęcia  naukowe z Panią Agnieszka rozwijają dziecięcą ciekawość.

Angielski z Panią Kasia i Boo, oraz English Every Day.

Jak co każdy wtorek w przedszkolu gościła siostra Barbara, spędzając czas z przedszkolakami na wspólnej modlitwie i zbawię.