SIERPIEŃ 2020 – MC Piekoszów ul. Czarnowska

„Sierpień ma to do siebie,

że słonko już niżej na niebie,

że prawie skończono żniwa,

że ciutek dnia ubywa.

I trawa już nie tak zielona,

bo zieleń jest słońcem zmęczona”

Kolejny wakacyjny miesiąc, też nie przeszedł bez echa. Nasze przedszkolaki chętnie bawiły się na placu przedszkolnym. Każde dziecko uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Radość przedszkolaków podczas zabaw letnich jest bardzo wielka. Zabawy w berka, zjeżdżalnia, huśtawka, domek na placu to świetna zabawa na placu zabaw.

 

Również zajęcia dodatkowe odbywały się na placu przedszkolnym, na świeżym powietrzu. Wszyscy wiemy, że ruch jest potrzebny dla naszych maluchów. Dzieci tańczyły przy muzyce i wspólnych zabawach organizowanych przez   Panią Andżelikę.

       

W czasie wakacyjnym organizowane były zajęcia karate i akrobatyki prowadzone przez panią Anetkę. Przedszkolaki ćwiczyły w sali, ale również na powietrzu.

Zajęcia naukowe cieszyły się wśród dzieci dużym zainteresowaniem. Krasnoludki i Smerfy bardzo lubią eksperymenty, maja przy tym świetną zabawę, uśmiech z twarz dzieci nie schodził. To miłe patrzeć na uśmiechnięte buźki.

             

       Nasze Przedszkole odwiedził również piesek Dajmek, który jest uwielbiany przez naszych maluchów. Krasnoludki i Smerfy bardzo lubią głaskać, karmić i bawić z pieskiem.

W miesiącu sierpniu obchodziliśmy urodziny Oli. Ola to już 5 latka. Dla naszej jubilatki życzymy dużo zdrówka, prezentów i wspaniałych urodzin.

       

Niestety czas wakacji dobiegł końca i należy się przygotować do nowego roku szkolnego. Część dzieci z grupy Krasnoludków awansowała do starszaków do grupy Smerfów. To będzie pracowity czas dla naszych dzieci.

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

Opracowała Agnieszka W.