Wiwat wakacje! – Lipiec 2020 Mini College Skarżysko-Kamienna

W naszym Przedszkolu zakończył się rok szkolny 2019/2020 i wraz z nim rozpoczęły się długo wyczekiwane Wakacje!

Na nasze przedszkolaki w lipcu czekało wiele przygód: podróże po Polsce i Europie oraz wycieczki po różnych kontynentach. W grupie „Motylki” Panie zorganizowały Dzień Grecki. Dzieci ubrane były na kolor biało-niebieski, uczestniczyły w wielu zabawach związanych z Grecją oraz miały możliwość posmakowania Greckich smakołyków.

W czwartki Pani Asia (logopeda przedszkolny) odwiedzała przedszkolaki i prowadziła z nimi ciekawe i pełne uśmiechu zajęcia logopedyczne. Zajęcia z Panią Joasią okazały się być zabawą, tak świetną, że dzieci chcą ćwiczyć buzię codziennie !

W lipcu w naszym Przedszkolu złożyły wizytę dwa czteronożne przyjaciele, wraz ze swoimi opiekunami: Panią Olą i Panią Magdą.  Dzieci przypomniały sobie jak należy postępować z psem oraz jak o nie dbać. Przedszkolaki miały możliwość nakarmienia piesków ich przysmakami.

W wakacje kontynuowane są również zajęcia z karate oraz akrobatyki. Pani Aneta zapoznaje dzieci z japońskim słownictwem takim jak pozycje i liczby. Przedszkolaki poznały zagadnienia o prądzie na zajęciach naukowych prowadzonych przez Panią Weronikę.