Marzec 2020 – MC Piekoszów ul. Kochanowskiego

„To marcowi zima w głowie
To wiosenne harce.
Chce być lutym albo kwietniem
Byleby nie marce
Śniegiem prószy, a po śniegu
Deszczem tnie ukośnie
Czy to wiosna? Czy to zima?
Po prostu – przedwiośnie”

Kolejny miesiąc już za nami! Zdążyliśmy się lepiej poznać , polubić oraz pogłębić swoją wiedzę. Przedszkolaki poprzez zabawę pogłębiały swoją wiedzę o kolorach, owocach czy warunkach atmosferycznych, które codziennie się zmieniały.
Miesiąc marzec przywitał nas piękną wiosenną aurą, dzięki czemu mieliśmy wiele okazji żeby wraz z przedszkolakami wyjść na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny.

Nie zabrakło nam również czasu na swobodną zabawę, podczas której konstruowaliśmy budowle, zagrody dla zwierząt czy przeróżne pojazdy, układaliśmy puzzle, tańczyliśmy do naszych ulubionych piosenek  i świetnie się bawiliśmy .

                     

Niestety. W związku z decyzją Kancelarii Premiera RP w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się korona wirusa  od 16 marca wszystkie placówki MiniCollege zostały zamknięte.

Od 16 marca w naszym przedszkolu zajęcia odbywają się onlinie. Rodzice każdego dnia otrzymują od nauczycieli propozycje zajęć edukacyjnych zgodnie z podstawą programową. A oto efekty naszej wspólnej pracy:

                                                       

 

Kochane przedszkolaki bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję, że już niedługo znowu spotkamy się w naszym przedszkolu.
Pozdrawiamy!:)

Tekst opracowała Agnieszka Skałbania