Luty czas świetnej zabawy!

Miesiąc luty był miesiącem w naszym przedszkolu bardzo aktywnym. Nasze kochane przedszkolaki ciężko pracowały podczas przygotowań do występu z okazji Dnia Babci i Dziadka. W przedstawieniu brały udział wszystkie dzieci, występ nagrodzony był wielkimi brawami. Babcie i dziadkowie z łezką w oku, z ogromnym podziwem patrzyli na swoich wnuczków i wnuczki.  Po występie na wszystkie Babcie i Dziadków czekały drobne upominki wykonane przez nasze kochane dzieci. Po wręczeniu upominków był czas na pyszny poczęstunek.

Luty był również dla nas miesiącem aktywnym fizycznie, dużo spacerowaliśmy, odwiedzaliśmy nasze najbliższe zakątki przedszkola. Dzieci łapały dużą dawkę świeżego powietrza i nabierały sił na każdy kolejny dzień spędzony w naszym przedszkolu.

Należy także nie zapominać o odwiedzinach naszego stałego gościa Daimka. Nasz ulubiony pupil odwiedził nas także w lutym. Każde spotkanie wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji i wiele radości. Dzieci uwielbiają brać udział w zajęciach dogoterapii. Jest to czas poświęcany na zabawę podczas której głównym gościem honorowym jest Daimek. Dzieci zawsze chętnie i aktywnie biorą udział we wszystkich czynnościach związanych z udziałem pieska.

W lutym także świętowaliśmy Dzień Przyjaźni. 14 luty był dla nas dniem wyjątkowym. Jeśli chodzi o ubiór to czerwony był kolorem przewodnim dla wszystkich. Świętowaliśmy Dzień Przyjaźni podczas świetnej zabawy, robieniu i dekorowaniu serc dla osób które kochamy. Były to chwile kiedy każde dziecko mogło wykazać się własną inwencją twórczą oraz mogło stworzyć własne wymarzone serce dla najbliższej osoby.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej luty był miesiącem bardzo intensywnym ponieważ mieliśmy też wyjątkowego gościa. Była nim jaszczurka, która bardzo lubi wszystkich przedszkolaków, a dowodem na to była piękna sesja zdjęciowa, którą później rodzice mogli zakupić dla własnych dzieci.

Podsumowując luty był kolejnym pracowitym miesiącem dla naszych przedszkolaków. Dzięki wszystkim ważnym wydarzeniom w naszym życiu przedszkolnym dajemy im szansę na wszechstronny rozwój i poznawanie świata z różnych dziedzin poznawczych. Był to czas intensywnej nauki i świetnej zabawy!